Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
Regulamin Facebook | MPI serwis

Regulamin Facebook

Mój Fanpage jest miejscem przeznaczonym do publikacji informacji związanych z moją aktywnościa zawodwą. Bardzo cenię partnerski dialog i otwarte relacje. Traktuję Fanpage jako miejsce wymiany myśli, inspiracji, opinii oraz bezpośredniego kontaktu z Fanami, dlatego gorąco zachęcamy do prowadzenia dyskusji oraz aktywnego z niej korzystania.

Zależy mi jednak na tym, aby dyskusja tu była prowadzona w sposób życzliwy, z szacunkiem dla innych osób oraz ich przekonań i zgodnie z obowiązującymi normami. Dlatego też, proszę wszystkich, którzy polubili mnie na Facebooku, o zapoznanie się z poniższym regulaminem i stosowanie do zawartych w nim zasad.

Dziękuję!

REGULAMIN

1. Nie toleruje mowy nienawiści i będę konsekwentnie usuwać wszystkie treści o charakterze rasistowskim, homofobicznym, seksistowskim, obrażających inne wyznania, przekonania lub nacje.

2. Nie toleruje łamania prawa – wszelkie aktywności niezgodne z obowiązującymi przepisami, naruszające prawa osób trzecich, w tym prawa autorskie i związane z własnością intelektualną, będę konsekwentnie usuwać, a jeśli sytuacja będzie tego wymagała – także zgłaszać odpowiednim organom.

3. Dbam o poziom oraz formę komunikacji na naszym fanpage’u, dlatego nie akceptuję wpisów, które mogą być powszechnie odbierane jako obraźliwe czy też naruszające normy dobrego wychowania, w tym treści erotyczne, pornograficzne, brutalne, wulgarne, itp. Tego typu wpisy będę konsekwentnie usuwać.

4. Nie toleruje trollowania, hejtowania i spamowania. Wpisy tego typu będą ignorowane lub usuwane, tak aby nie utrudniały korzystania z fanpage’a innym użytkownikom i nie zaburzały bieżącej komunikacji.

5. Zachęcamy do zamieszczania wszelkich uwag na temat mojej działalności, także tych krytycznych. Sprzeciwiam się jednak rozpowszechnianiu pomówień i kłamstw na mój temat, uderzających w wizerunek i dobre imię mojej osoby.