Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
Klienci Indywidualni – serwis oraz naprawa laptopów | MPI serwis

Klienci Indywidualni – serwis oraz naprawa laptopów

Pomoc  informatyczna  na  miarę XXI wieku – serwis i naprawa laptopów i komputerów

MPI SERWIS to firma zrzeszająca specjalistów w zakresie: Naprawy laptopów oraz komputerów; Obsługi informatycznej firm; Projektowania i wykonywania stron internetowych.

 

Twój sprzęt odmówił Ci posłuszeństwa? Masz dość współpracy z niekompetentnym serwisem? A może potrzebujesz zwiększyć atrakcyjność swojej strony WWW? Dobrze trafiłeś! Nasi specjaliści z największą przyjemnością podejmą się każdego, nawet najtrudniejszego wyzwania!

MPI SERWIS świadczy profesjonalne usługi na rzecz Klientów Indywidualnych oraz Klientów Biznesowych. Duże doświadczenie w zakresie naprawy sprzętu komputerowego, a także obsługi serwisowej firm oraz instytucji sprawia, że nie mamy sobie równych. Można śmiało stwierdzić, że to, czym się zajmujemy, stanowi jednocześnie naszą pasję. Do każdego Klienta podchodzimy w sposób indywidualny. Dokładamy wszelkich starań, aby sprostać jego wymaganiom i dostarczyć mu usługi o najwyższym możliwym poziomie.

Nasze usługi świadczymy na terenie Leszna i okolic

 

Jeśli chodzi o naprawę sprzętu komputerowego – zarówno laptopów jak i komputerów stacjonarnych i notebooków – wszystkie prace prowadzimy w miejscu wskazanym przez Klienta. Dojeżdżamy do domów i firm zlokalizowanych na terenie Leszna i okolic.

MPI SERWIS to niekwestionowany specjalista nie tylko w zakresie naprawy sprzętu, ale również fachowej obsługi informatycznej małych i średnich firm.

Więcej o oferowanych przez nas w tym zakresie usługach, znajdziecie Państwo w zakładce
Klienci Biznesowi

W ofercie posiadamy również tworzeniem stron internetowych. Zajmujemy się tworzeniem praktycznych, a zarazem eleganckich wizytówek na potrzeby firm, korporacji, różnego rodzaju instytucji, a także Klientów Indywidualnych.

Zepsuł się tobie komputer,laptop wolno chodzi, Potrzebujesz strony internetowej  ,
nie zwlekaj skontaktuj się z nami, a naprawimy twój komputer.
Serwis laptopów MPI

MPI serwis naprawa laptopów