Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
Antywirus darmowy nie znaczy słaby | MPI serwis

Program antywirusowy to dziś obowiązkowa ochrona każdego PC. Nie każdy z nich wymaga opłaty. Darmowy nie znaczy słaby. A nawet słaby zawsze lepszy niż żaden!!!
Programy antywirusowe zapewniają ochronę naszych komputerów przed licznymi zagrożeniami czyhającymi w sieci. Darmowe, wcale nie oznaczają gorsze. Oto wybór ekspertów z benchmark.pl

5 najlepszych darmowych programów antywirusowych.
1. Avast! Free Antivirus
Chyba nie trzeba przedstawiać nikomu. Najpopularniejszy darmowy program w Polsce. Avast jak zapewniają producenci jest to jeden z najlżejszych programów tego typu na rynku.

2. ZoneAlarm Free Antivirus + Firewall 2015
Program posiada moduł ochrony przed keyloggerami, ochronę rodzicielską, system antyspamowy, a także komponent do przyśpieszania systemu, (który jest coraz popularniejszym komponentem dodawanym do antywirusów.

3. Ad-Aware Free Antivirus+
Wcześniej program znany był głównie z usuwania komponentów szpiegujących.Aktualnie producent rozszeżył możliwości do ochrony komputera w czasie rzeczywistym przed: wirusami, koniami trojańskimi, komponentami spyware, rootkit czy keylogger.

4. Comodo AntiVirus
Wybór MPI!!! Bardzo dobry silnik. Antywirus, firewall, wirtualny pulpit, przeglądarka internetowa, licznik ilości danych oraz aktualna prędkość aktywnego łącza. To wszystko sprawia, że dla mnie jest to numer I darmowych Antywirusów.

5. Avira Free Antivirus 2015
Program w porównaniu do innych wydaje się ubogi ale jego wysoka wykrywalność stawia go wysoko w tym rankingu.