Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
5 darmowych programów niezbędnych po reinstalacji systemu | MPI serwis

U każdego przychodzi taki moment w, którym należy przeinstalować system.

O tyle ilu z nas posiada funkcje re covery dzięki, której reinstalacja systemu przebiega sprawnie i od razu mamy pakiet niezbędnych oraz tych nie do końca potrzebnych programów, o tyle spora grupa użytkowników PC posiada przecież komputery stacjonarne albo woli sobie sama sformatować komputer i go troszkę odświeżyć.
Obojętnie w jakiej grupie osób jesteś po zainstalowaniu Windowsa należy wgrać niezbędne programy.

W ramach przypomnienia pierwszym krokiem jaki robimy po formacie to wgrywamy program chroniący nas przed wirusami i innymi zagrożeniami w sieci. Jaki program wybrać zależy tylko od naszych gustów. Jeżeli poszukujecie darmowego programu zachęcam odwiedzić mój ranking darmowych antywirusów, który znajdziecie tutaj.

Poniżej przedstawiam niezbędne darmowe programy, które posiadanie zalecam do prawidłowego działania naszych PC. Umieszczam od razu linki do pobrania instalki jeżeli ktoś ma ochotę się zaopatrzyć w taki program.

1) 7-zip
Program do archiwizacji plików.

2) CCLeaner
To darmowy program służący do czyszczenia systemu Windows ze zbędnych plików, oraz rejestru z błędnych wpisów.

3) K-Lite Codec Pack
Zbiór narzędzi umożliwiających odtwarzanie plików audio i wideo. Do pakietu dołączony jest prosty odtwarzacz Media Player Classic.

4) Foxit Reader
Darmowe narzędzie do odczytu dokumentów PDF, lekki, szybki, przyjazny.

5) Google Chrome
Niezbędnym narzędziem jest przeglądarka internetowa. Mimo, iż my zalecamy produkt Google, w tym punkcie rozumiemy przywiązanie do własnych wyborów