Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
Jak usunąć hasło systemu Windows z systemem Windows 10 | MPI serwis

Nie chcesz wprowadzać swojego hasła do systemu Microsoft za każdym razem, gdy logujesz się do komputera lub laptopa? jak ominąć hasło logowania Windows.

 

Nasz pomocny przewodnik pokaże, jak obejść hasło logowania w systemie Windows.

 

Część powodów, dla których tablety stały się tak popularne, to fakt, że są one zawsze włączone – nie czekają na obciążenie systemu Windows i nie trzeba wprowadzać hasła za każdym razem, gdy chcesz z nich skorzystać.

Cóż, tablety czy telefony są świetne, ale w zależności od sytuacji czasami potrzebujesz przesiąść się na komputer lub laptop.

Usunięcie logowania do systemu Windows jest prostym kliknięciem pola z ustawień konta użytkownika. Oto jak uzyskać dostęp do tej opcji.

Hasło logowania Windows w kontach użytkowników, czyli jak włączyć auto logowanie.

• Wpisz netplwiz w pasku wyszukiwania menu Start, a następnie kliknij wynik, aby uruchomić polecenie

• Usuń z pola obok “Aby używać tego komputera, użytkownik musi podać nazwę użytkownika i hasło” i kliknij przycisk Zastosuj

• Wprowadź nazwę użytkownika i hasło, a następnie wprowadź ponownie hasło. Kliknij OK

• Kliknij przycisk OK, aby zapisać zmiany

mpi serwis hasło logowania Windows

aby ponownie użyć logowania za pomocą hasła postępujemy analogicznie zaznaczając odznaczoną pozycję.

Ale po co w ogóle korzystać z tej opcji.

wielu z nas używa komputera samemu gdzie nikt nie ma dostępu do PC po pewnym czasie ciągłe wpisywanie hasła zaczyna być uciążliwe, są też osoby, które nie potrzebują hasła z własnego wyboru, wtedy to rozwiązanie jest dobrym wyborem bezpieczeństwo komputera nie zostaje obniżone do minimum a my pozbywamy się uciążliwego problemu.