Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
Który komunikator najlepszy? | MPI serwis

Pewnie wielu z was korzysta z jakiegoś komunikatora internetowego, Ale czy zastanawialiście się który komunikator wiedzie prym na świecie, i czy Polacy podzielają światowe trendy.

 gg mpi serwis

GG Niegdyś najpopularniejszy polski komunikator, dzisiaj już nie polski i z coraz mniejszą ilością użytkowników. Mimo starań właścicieli i rozwijaniu programu o nowe wtyczki wielu z nas wybiera inne rozwiązania. Charakterystyczny dźwięk przychodzącej wiadomości, każdemu znane uśmiechnięte słoneczko kojarzy się cudownie. Niestety coś się kończy coś zaczyna i tak GG wyparte z rynku przez konkurencje ustępuje pola swoim zagranicznym konkurentom.

 

skype mpi serwis

Skype Został stworzony przez Szweda Niklasa Zennströma i Duńczyka Janusa Friisa oraz grupę estońskich programistów z Tallinna w odróżnieniu od gg program od samego początku umożliwiał prowadzenie Video rozmów co było rewolucyjnym rozwiązaniem. Nie jedna osoba starszego pokolenia przecierała oczy ze zdumienia widząc członka rodziny z zagranicy przed własnymi oczyma mogąc z nim porozmawiać. Aktualnie Skype wykupione przez Microsoft oferuje oprócz rozmów Video możliwość wykonywania połączeń do sieci komórkowych oraz prowadzenie konwersacji grupowych. W 2013 roku 21 stycznia z komunikatora korzystało naraz 50 milionów osób.

mesenger mpi serwis

Ale KRÓL może być tylko jeden MESSENGER. Czego by o nim nie mówić, Facebook ma ogromny wpływ na to, jak zmieniają się relacje międzyludzkie. Messenger – to dziś najprostszy komunikator na świecie. Facebook pochwalił się, że aktywnie z Messengera korzysta już ponad miliard osób.

Nie ma się czemu dziwić Facebook nie tyle co zrewolucjonizował dotychczasowe programy tego typu co umieścił wszystko w jednym miejscu i to uporządkował. Tak dopieszczone narzędzie współpracujące z każda platformą komputerową jest skazane na sukces. A ilość użytkowników mówi sama za siebie.