Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
sms`y w Messenger | MPI serwis

Czy zauważyliście że wasz Messenger się zmienia???

Facebook Messenger to dzisiaj jeden z najpopularniejszych komunikatorów internetowych. W Polsce nie ma dla siebie konkurencji, a na zachodzie tylko trochę ustępuje WhatsAppowi.
Z poziomu Facebook Messengera możemy wysyłać wiadomości tekstowe do znajomych, ale też prowadzić rozmowy audio i rozmowy wideo przez internet. Zupełnie jak przez Skype Microsoftu.
Facebook właśnie postanowił rozszerzyć możliwości swojego komunikatora internetowego. Zaczęto właśnie wprowadzać funkcję obsługi SMS-ów. Oznacza to, że teraz z poziomu Facebook Messengera będziemy mogli wysyłać SMS-y, bez konieczności udawania się do specjalnie temu przeznaczonej aplikacji w smartfonie.

Co sądzicie o nowej funkcji. Czy to Świetne rozwiązanie, upraszczające korzystanie z telefonu, czy może kolejne zbędne zanieczyszczenie apki ???

Mojej osobie tego typu rozwiązanie nie przepadło do gustu. Dla tych wszystkich, którzy myślą podobnie jak ja pokaże w prosty sposób co zrobić żeby nasz poukładany świat (SMS-y na swoim miejscu) wrócił do porządku dziennego.

 

I tak zgodnie z obrazkiem wyżej, należy wejść w menu wybierając ikonkę trybiku, następnie pozycja SMS. W kolejnym okienku wystarczy w linijce “Domyślna aplikacja SMS” ustawić suwak w pozycji wyłącz.