Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
Czy zdarzyło się tobie wysłać niechcianego e-maila? | MPI serwis

Czy zdarzyło się tobie wysłać email, i potem tego żałować? możesz tego uniknąć opcja cofnij email dostępna dzięki Google!

email mpi serwis foto

Na pewno nie jednemu z nas przytrafiło się wysłać e-maila i po chwili dojść do wniosku, że to było błąd albo coś jeszcze nam przyszło na myśl i chcielibyśmy to poprawić. Zdarza się też sytuacja gdzie pisząc pod wpływem emocji nie do końca przemyślimy i po kliknięciu WYŚLIJ od razu żałujemy tej czynności.

Na szczeście Google daje nam możliwość naprawienia swojego błedu, co prawda na przemyślenie i reakcje mamy zaledwie 30s ale może się ten czas okazać zbawiennym.

Jak włączuć ową funkcję? Nic prostszego.

W opcjach Gmail – okno główne –> ikonka trybiku –> ustawienia –> wybieramy “Włącz funkcję Cofnij wysyłanie”

gmail mpi serwis

Od tej pory po każdym wysłaniu wiadomości mamy możliwość cofnąć wysyłanie maila.Funkcja jest dostępna w każdej wersji Gmaila, czy to na PC czy w wersjach mobilnych w naszych smart fonach.