Deprecated: Creation of dynamic property Wp_Date_Remover_Public::$wp_date_remover_options is deprecated in /home/tywrfekp/domains/mpiserwis.pl/public_html/wp-content/plugins/wp-date-remover/public/class-wp-date-remover-public.php on line 55
5 Powodów dla, których warto używać Wordpress | MPI serwis

WordPress jest zdecydowanie najpopularniejszym systemem CMS (Open Source Content Management System), z którego korzysta około 75 milionów stron internetowych.

WordPress można bezpłatnie instalować, wdrażać i aktualizować. Tysiące wtyczek i szablonów zasila elastyczny i prosty interfejs, co zmniejsza koszty rozwoju i czas wdrażania.

Zespół w MPI serwis ma wiele lat zgromadzonej wiedzy i zasobów, aby wdrażać wysokiej jakości strony internetowe przy użyciu WordPress. Oto kilka powodów, dla których jest to nasz najlepszy wybór dla klientów:

1. Najpopularniejszy CMS na świecie

WordPress ma największy udział w rynku CMS, a obecnie stanowi ponad jedną czwartą wszystkich stron internetowych. W rezultacie wielu użytkowników jest już zaznajomionych z systemem CMS WordPress, co wymaga mniejszego szkolenia personelu podczas budowy nowej witryny.

 

Wordpress-MPI serwis

 

2. Open Source z miejscem na rozbudowę

WordPress może być hostowany samodzielnie, więc nie ma żadnych kosztów związanych z pobieraniem, instalacją i aktualizacją. Istnieje ponad 50 000 wtyczek WordPress (często bezpłatnych), takich jak pokazy slajdów, formularze kontaktowe, optymalizacja SEO itp.

3. Wysoce konfigurowalny dla dużej elastyczności

WordPress jest popularny, ponieważ spełnia wymagania wielu użytkowników dzięki elastycznej strukturze, która pozwala projektantom i programistom tworzyć i modyfikować układy i aplikacje. W połączeniu z rozszerzeniami generowanymi przez użytkowników, witryny internetowe nie są już ograniczone przez rozszerzenia przedsiębiorstw.

4. Zaprojektowany dla każdego, nie tylko dla programistów

Zanim WordPress stał się popularnym CMSem do tworzenia stron internetowych, został opracowany z myślą o nieautoryzowanych blogerach. Większość elementów interfejsu użytkownika jest łatwa w użyciu, a dostępne są pisemne i nagrane podręczniki ułatwiające naukę korzystania z funkcji WordPress.

5. Niższe koszty instalacji i konserwacji

Według DeviousMedia, WordPress ponosi mniejsze koszty konfiguracji, dostosowania i konserwacji w porównaniu z innymi CMS Open Source, takimi jak Drupal i Joomla. Ponadto stosunkowo łatwiej jest znaleźć projektantów i programistów WordPressa, jeśli w przyszłości konieczne będzie więcej personalizacji lub rozwoju. Nie jesteś zablokowany przez statyczną stronę internetową lub zastrzeżony CMS, który jest kosztowny do ulepszenia po wstępnym opracowaniu.

 

Jeżeli chcesz zlecić wykonanie strony firmie ponieważ najzwyczajniej w świecie wolisz skupić się na prowadzeniu swojego Biznesu i na tym co potrafisz najlepiej, nie zwlekaj skontaktuj się z nami a na pewno stworzymy skrojoną na miarę stronę internetową twojej firmy.